Keress rá konkrét illatra, vagy szűkítsd a választékot a szűrőkkel.
19 515 valódi vásárlói visszajelzés alapján vevőink 98,8%-a elégedett. Próbáld ki te is!
„Köszönöm a bizalmat!” — 2005 óta szolgáljuk ki vásárlóinkat prémium FM parfümökkel. Minden egyes vélemény a szívemhez nő. Próbáld ki te is, és legyél elégedett törzsvásárlónk!
Szia! Az elmúlt 20 évben már 19 515 vásárlónk értékelt Minket — és 98,8%-uk írt pozitív véleményt. Görgess lejjebb, olvasd el a véleményeiket, vagy ha már meggyőztek:
Nézd meg a parfümöket →Összesen 19 515 értékelés · átlag 4.94 / 5
Üdvözlöm Péter
Régóta ismerem, és használom az Fm parfümöket. 100%-os az elégedettségem mint tartósságban, mint árban. Továbbra is hűséges vásárlója leszek.
Szép napot kívánok!
Üdv: Gyöngyvér
Kedves Péter!
Minden rendben volt, megkaptam a parfümömet.
Köszönöm szépen.
Üdv! Nagy Attiláné Zsuzsa
Nagyszerű termékek! Tartós illatok ! Korrektek mindenben!
Nagyon jó és tartós a parfüm illata, gyors volt a kiszállítás!
Meg vagyok elègedve mind a 2 parfümmel.
Nagyon szeretem az itt vásárolt FM parfümöket!A kiszolgálás szuper gyors volt.Köszönöm szépen!
Évekkel ezelőtt használtam ezt az illatot eredetiben. De mostanában nem találtam az üzletekben. Itt ráakadtam és gondoltam, kipróbálom. Nem csalódtam. Az eredetivel megegyező és tartós illatot kaptam. A szállítás gyors volt. Teljesen elégedett vagyok.
Minden a megszokott rendben zajlott köszönettel Szőke péter
Régóta használom az FM termékeit és nagyon szeretem őket, most is minden rendben ment.
Megvagyok elégedve mindennel.
Imádom az FM parfümöket a kedvencem a 20-as és az 5-ös! A szállítás gyors! Tökéletesen elégedett vagyok! Köszönöm!
A kiszolgálás ,szálítás megfelelő volt. A minősèg is teljesen jó. Nekem nem vált be a termèk. Az erősebb változatot választom legközelebb ,de más márkából. Dior.További szèp napot.
Gyors, pontos, kedves! :) Köszönöm
Köszönöm szépen Péter,maximálisan elégedett vagyok!
gyors pontos szállítás mivel ismertem már a termékeiket azt kaptam amit kértem, egy jó minőségű parfümőt.
Minden rendben volt...Máskor is rendelek...Köszönöm a cukorkát 😉😉